Ohmik Enerji Sistemleri

Hakkımızda

Ohmik Enerji Hakkında

 

Ohmik Enerji Sistemleri A.Ş., 4 Ocak 2019 tarihinde Ege Teknopark EBİLTEM Binasında, günümüzde ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetlerle ilgili Ar-Ge, proje geliştirme, tasarım, teknolojik ürünler üretip endüstrimizin hizmetine sunmak amacı ile kurulmuştur.

Bünyemizde Endüstri Mühendisi, Gıda Mühendisi, Makine Mühendisi ile konusunda uzman araştırmacı teknik ekibi ile Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları yapmaktadır.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin her türlü ürün ve teknolojik makine ihtiyaçlarını toplam kalite hizmet modeli çerçevesinde, çağdaş çözüm tekniklerini kullanarak karşılanması ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesidir.

VİZYONUMUZ
Uluslararası kalitede ulusal bir Ar-Ge (Araştırma Geliştirme) ve Ür-Ge (Ürün Geliştirme) çalışmaları ile teknoloji merkezi olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerin, bayilerin, servislerin ve çalışanların mevcut ve ileride doğabilecek ihtiyaçlarının ve beklentilerini birlikte dikkate alarak, tüm süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi felsefesine dayalı, kaliteli çağdaş satış ve servis hizmetleri ile tüm taraflara azami memnuniyet sağlamayı hedefleyen bir kalite politikasını benimsiyoruz. Yani Firmamız Hepimiz İçin sloganımızdır.

   MARKA TESCİL BELGEMİZ

KALİTE BELGELERİMİZ