Ohmik Enerji Sistemleri

Proje & Tasarım & Uygulama

Ohmik Enerji Hakkında

Ohmik Enerji Sistemleri A.Ş., 2019 Yılında Ege Teknopark Ebiltem Binası’nda KOSGEB Destekli Ohmik Döner Pişirme Makinesinin Prototip Tasarımı ve Ar-Ge çalışmasını yaparak endüstrimizin hizmetine sunmak amacı ile kurulmuştur.

Bünyesinde Endüstri Mühendisi, Gıda Mühendisi, Makina Mühendisi ile konusunda uzman araştırmacı teknik ekibi ve Prof. Dr. Gıda Mühendisi danışmanlığın da, Ürün Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları yapmaktadır.

Sektörde pek çok alanda mevcut eksikliklere, sadece profesyonel anlayış ,çok marka ve geniş ürün yelpazesiyle değil, aynı zamanda güçlü bir alt yapı ve deneyimli teknik kadrosuyla çözüm sunmak , Ohmik Enerji A.Ş. ‘nin teknolojik amacıdır.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin her türlü ürün ve Teknolojik Makina ihtiyaclarını kaliteli hizmet modeli çerçevesinde, çağdaş çözüm tekniklerini kullanarak karşılanması ve ortaya çıkabilecek ihtiyaclara yönelik yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesidir.

VİZYONUMUZ
Uluslar arası kalitede Ulusal bir Ar-Ge (Araştırma Geliştirme) ve Ür-Ge (Ürün Geliştirme) çalışmaları ile Teknoloji merkezi olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerin, Bayilerin, Servislerin ve Çalışanların mevcut ve ileride doğabilecek ihtiyaclarının ve beklentilerini birlikte dikkate alarak, tüm süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi felsefesine dayalı,kaliteli çağdaş satiş ve servis hizmetleri ile tüm taraflara azami memnuniyet sağlamayı hedefleyen bir kalite politikasını benimsiyoruz. Yani Firmamız Hepimiz İçin sloganımızdır.